Fotografka Jana Zlámalová - Ústí nad Labem

Nabízím fotografování miminek, dětí, svateb, portrétní a těhotenské fotografování, focení na tablo a sportovní focení nejen v Ústí nad Labem.

 

Focení novorozenců

Je časově nejnáročnější, kdy nejvíc času může zabrat uspávání. Proto se doporučuje miminka fotit mezi 7-14 dny po narození, kdy jsou ještě hodně spavá. K focení novorozeňátek je k dispozici v ateliéru několik rekvizit, oblečků.

 

Focení dětí

U starších dětí jsou kolikrát potřeba nějaké menší úplatky ve formě sladkostí. S sebou je lepší si vzít svou oblíbenou hračku či deku, u holčiček to mohou být i sukýnky nebo šatičky.

Mám raději čistý styl fotografií, kdy hlavním objektem na fotografii jsou děti, proto u mě nenajdete mnoho rekvizit.

Focení probíhá buď v mém ateliéru v centru Ústí nad Labem, na exteriéru se můžeme domluvit. Lze fotit kdekoliv v parku, na dětských hřištích či vaší zahradě.

 

Co s sebou na focení

Rodinná fotografie

Vhodné je sladit členy rodiny do stejné barvy, třeba i různých odstínů od dané barvy a vyvarovat se různým nápisům a obrázkům. Volte oblečení, ve kterém se cítíte dobře a které je vám pohodlné. Maminkám a holčičkám budou určitě slušet sukýnky, šaty, různé čelenky do vlasů či náramky. Vezměte s sebou více variant oblečení a určitě spolu vybereme to nejlepší.

 

Děti

Dětem je nejdůležitější vzít jejich oblíbenou hračku, svačinku a různé pamlsky.

 

Nastávající maminky

Volte raději přiléhavé oblečení, trička, tílka, šaty, ať dáme vyniknout těhotesnkému bříšku. Pokud přijdete na focení s partnerem, snažte se spolu sladit.

 

Svatby

Před focením svatby upřednostňuji osobní schůzku, na které si můžeme říci svoje představy o průběhu focení během svatby, obřadu, atd...

Vaše fotografie zpracuji a dodám v rozemí 2-4 týdnů, dle dohody na DVD či emailem.

 

Neupravené fotogafie neposkytuji.